انجمن تفریح و سرگرمی خانوم خانوما
چه افرادی به جراحی زیبایی بینی نیاز دارند ؟زمان کنونی: ۱-۷-۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: zibajarahi
آخرین ارسال: zibajarahi
پاسخ: 1
بازدید: 83

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه افرادی به جراحی زیبایی بینی نیاز دارند ؟
۱-۸-۱۳۹۶, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #1
چه افرادی به جراحی زیبایی بینی نیاز دارند ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.بینی که در چهره هر فرد نقش زیادی دارد و همانطور که در وسط صورت قرار گرفته است می تواند خیلی در چهره هر فرد نقش اساسی را ایفا ذکند و این عضو صورت با سایر اجزای صوت در ارتباط است و در زیبایی فرد تاثیر زیادی دارد که اگر اندازه بینی و شکل آن متناسب با سایر دیگر اجزای صورت نباشد فرد می تواند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 انجام دهد . افراد زیادی که به کلینیک مراجعه می کنند بیشتر از لحاظ تنفسی و یا شکل و ظاهر بینی خود ناراضی می باشند و افرادی که می خواهند تنفس راحتی داشته باشند باید دریچه های داخلی و خارجی بینی آن ها سالم باشد و شاخک هایی که در بینی وجود دارد باید طوری باشد که فرد بتواند به راحتی تنفس کند . در عمل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انحراف تیغه بینی و موارد دیگر اصلاح خواهد شددر اوایل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 به دلیل تورم ممکن است تنفس برای فرد سخت باشد و امان دارد بعد از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 فرد تا چند ماه آبریزش بینی داشته باشد که این امری طبیعی می باشد .بعد از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 افراد باید صبور باشند تا به نتیجه ایده آل خود دست پیدا کنند .پزشک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 باید تسلط کامل بر زیباشناختی داشته باشد و علاوه بر زیباشناختی یک تناسب کامل بین بینی و سایر اجزای صورت ایجاد کند . افراد زیادی این پرسش برایشان پیش خواهد آمد که آیا با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 می توان عمل دیگری را نیز انجام داد؟
در بعضی از جراحی ها می توان همزمان با دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 جراحی دیگری را نیز انجام داد که در این موارد می توانید با پزشک جراح خود مشورت کنید .افرادی که به دنبال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 هستند باید از این موضوع اطلاع داشته باشند که صرفا کوچک کردن بینی به معنای زیباتر شدن فرد نیست بلکه فرد باید در عمل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 با توجه به صورت خود و تناسب بینی با سایر اجزای صورت را در نظر بگیرد .و دمین نکته ای که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهم است این است که نوع بافت بینی یک فاکتور بسیار مهم در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 است که نوع بافت بینی تاثیر زیادی در نتیجه عمل خواهد گذاشت .نکته دیگری که در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 مهم است این است که کوچک کردن بینی تا اندازه ای خوب است به طوری که تنفس بیمار را به مخاطره نیاندازد .جراح با توجه به ارزیابی های انجام شده وضعیت بینی را بررسی خواهد کرد و با تو.جه به آن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 را انجام می دهد . توجه به نکات دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می تواند شما را در رسیدن به بینی و زیبایی ایده آل کمک کند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به چه نکاتی باید در جراحی زیبایی بینی به آن توجه داشت ؟ zibajarahi 0 96 ۶-۷-۱۳۹۶ ۰۱:۳۹ عصر
آخرین ارسال: zibajarahi
  راه های پیشگیری ار عود جراحی زیبایی سینه zibajarahi 0 131 ۲۸-۵-۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: zibajarahi
  تفاوت بینی گوشتی و بینی استخوانی doctorebartar 0 260 ۲۵-۱۰-۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ عصر
آخرین ارسال: doctorebartar
  سوالات متداول جراحی بینی doctorebartar 0 347 ۲۵-۱۰-۱۳۹۵ ۰۶:۱۲ عصر
آخرین ارسال: doctorebartar
  جراحی فک doctorebartar 0 740 ۱۳-۹-۱۳۹۵ ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: doctorebartar
  تورم بینی پس از عمل جراحی بینی beauty 0 760 ۶-۴-۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: beauty

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان