انجمن تفریح و سرگرمی خانوم خانوما
این مردان را زیاد جدی نگیرید!زمان کنونی: 06-12-2021، 08:16 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: setare
آخرین ارسال: setare
پاسخ 1
بازدید 971

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این مردان را زیاد جدی نگیرید!
18-08-2014، 04:43 PM,
ارسال: #1
این مردان را زیاد جدی نگیرید!
ازدواج کردن شرط و شروطی دارد که بعضی ها واجد آن نیستند. اما خودشان فکر می کنند که هستند! برای همین پا پیش می گذارند و اگر شما هم به پیشنهاد آنها پاسخ مثبت دهید آن وقت همه چیز رو به خرابی خواهد رفت.
در اینجا مردان ممنوعه ازدواج را به شما معرفی می کنیم.
بی تکلیف ها
تکلیف شان با هیچ چیز مشخص نیست. اصلی ترین مراحل زندگی فردی شان را هنوز پشت سر نگذاشته اند و هنوز نمی دانند کجای دنیا قرار دارند. درسشان نیمه کاره است. سربازی نرفته اند، وضعیت شغل شان مشخص نیست و هنوز هویت شغلی و اجتماعی شان شکل نگرفته. همین جا دست نگه دارید و خیلی مودبانه نه بگویید.
 
حتی اگر بهترین پسر دنیا هم باشد، باز تا وقتی تکلیفش با زندگی خودش روشن نشده نباید کسی دیگر را به این زندگی راه دهد و شریک سردرگمی های خودش کند. در غیر این صورت حالا حالاها باید منتظر باشید تا ببینید همسر شما، قرار است چه چیزی از آب در بیاید!
وابسته ها
روزی 3بار با مادرش صحبت می کند، وضعیت خود را در محل کار تشریح کرده و درباره این که غذا خورده یا نه، خسته است یا نه و همه چیز مرتب است یا نه پاسخ می دهد. اینها پسرهای خوب مامان هستند که هنوز آمادگی جدا شدن از خانواده را ندارند و نمی توانند بدون گزارش کار دادن، حیطه فردی شان را حفظ کنند.
وابسته ها، همیشه دنبال تکیه کردن، سرویس گرفتن و تصمیم نگرفتن هستند. این البته جدا از حیطه مداخله وسیع خانواده همسر در زندگی آینده شماست. پس خیلی زود دور این مردها را خط بکشید. مگر آنکه بخواهید در طول زندگی، به جز همسرتان تابع تصمیمات تک تک اعضای خانواده او هم باشید!
عجول ها
هنوز فاز قبلی زندگی اش را پشت سر نگذاشته که می خواهد فاز بعدی را شروع کند. این ها یا درگیر ازدواج قبلی هستند، یا عشق قبلی را فراموش نکرده اند، یا بیماری روانی یا اعتیادشان را درست و حسابی ترک نکرده و دوره نقاهت را نگذرانده، می خواهند وارد یک زندگی مشترک شوند.
برای فراموش کردن یک رابطه جدی مثل ازدواج قبلی، 2سال زمان نیاز است. مردی که در گیر و دار طلاق دادن همسرش به شما پیشنهاد ازدواج می دهد هیچ آدم قابل اعتماد و قابل اتکایی نیست چون هنوز دوران نقاهت را نگذرانده و به دنبال کسی است که خلاءهای عاطفی اش را با او پر کرده و او را در غم و غصه شکستش دخیل کند.
بعد از اعتیاد هم باید 5سال فرد در دوران حذر از مواد باشد و به هیچ وجه دوباره سراغ مواد نرفته باشد تا بتوان او را پاک قلمداد کرد. درباره بیماری های روانی هم بسته به شدت و نوع آن از دو سال تا 5سال زمان برای ثبات لازم است.

منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

صفحه‌ی تماس | تالار گفتمان خانوم خانوما | بازگشت به بالا | | بایگانی | پیوند سایتی RSS
در این سایتدر كل اینترنت