انجمن خانوم خانوما

نسخه‌ی کامل: با خانه‌های بازی هوشمند کودکان آشنا شوید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خانه بازی هوشمند علاوه بر عملکرد بعنوان یک ابزار سرگرمی با بهرمندیاز طراحی خاص، خلاقیت کودکان را تحریک کرده و به یادگیری اصول زندگی اجتماعی نیز کمک می‌کند.
خانه بازی هوشمند دو منظوره
در طراحی خانه‌های بازی هوشمند از معماری ساختمان‌های واقعی و مدرنالگوبرداری می‌شود؛ برای ساخت خانه بازی مخصوص فضای باز از درخت توس استفاده می‌شود که از مقاومت بالایی در محیط‌های سرد و مرطوب برخوردار است؛ این خانه بازی مخصوص کودکان دو تا 10 سال است.
استفاده از مواد مقاوم وایمن
تمامی درها دارای دستگیره از داخل و خارج و آهنربا برای اطمینان ازبسته شدن کامل در هستند؛ با استفاده از درز گیرهای مخصوص، بخش‌های در و پنجره پوشانده می‌شوند تا مانع از نفوذ آب و باد بداخل شود.
شیشه‌ها از جنس آکریلیک بعنوان یک ماده ارگانیک ساخته می‌شوند کهمانند شیشه معمولی ترک نخورده و شکسته نمی‌شوند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.
در طراحی خانه بازی هوشمند مخصوص فضای باز از پنجره‌های بیشتریاستفاده شده است تا کودک در یک مکان امن و سرپوشیده از محیط طبیعی بیشتر استفاده کند.
کف پوش داخل منزل نیز ضد لغزش بوده و از سر خوردن و آسیب دیدن کودکپیشگیری می‌کند.
با توجه به مواد مورد استفاده، این سازه‌ها از دوام بسیار بالاییبرخوردار هستند و هر دو سال یکبار به رنگ آمیزی مجدد نیاز دارند؛ امکان تغییر دکوراسیون داخلی نیز با توجه به سلیقه و سن کودک وجود دارد.
خانه بازی هوشمند از فضای کافی برای بازی، محیط نورگیر، ‌قفسه‌هایمناسب کتاب و اسباب‌بازی، تخت خواب کوچک و میز تحریر برخوردار است که می‌تواند از بهم ریختگی محیط منزل جلوگیری کند.
منبع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.