انجمن تفریح و سرگرمی خانوم خانوما
همسویی در ریکیزمان کنونی: ۱-۳-۱۳۹۷, ۰۲:۴۲ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: khatoon
آخرین ارسال: خانوم خانوما
پاسخ: 2
بازدید: 2680

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همسویی در ریکی
۲۱-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ صبح
ارسال: #1
همسویی در ریکی
به کمک ریکی پس از همسویی یا کانال شدن امکان دریافت انرژی و رسیدن به آرامش امکان پذیر میشه. در تعریف همسویی ریکی اینو میشه گفت که انگار توی جهان یک جریان ساری و جاری انرژی وجود داره ولی آدمها به خاطر درگیریهای زیادی که برای خودشون درست می کنند از قرار گرفتن در این جریان محروم می شن و حتی گاهی خلاف این جریان حرکت می کنند. ولی وقتی همسو می شن کانال اصلی حرکت انرژی کیهانی توی بدنشون  باز  میشه و یه جورایی در جهت حرکت انرژی کائنات قرار می گیرن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط صدیقه
تبلیغات در خانوم خانوما

برای سفارش تبلیغات با ایمیل mahshad8@yahoo.com در تماس باشید.

http://upload.khanoomkhanooma.com/do.php?imgf=148102012461.jpg
۶-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: همسویی در ریکی
همسویی ها یا قدرت بخشی ها از بخش های اساسی در هر کلاس ریکی هستند. در مرحله اول ریکی، چهار همسویی صورت میگیرد و ترتیب آن در مرحله دوم ، یک همسویی و در مرحله سوم نیز یک هسویی انجام می پذیرد.
همسویی های ریکی در بنیاد ، گونه ای مراسم آیینی هستند که سبب انتقال نهاد یا شالوده آنچه که شما در واقع و هم اکنون هستید می گردند ، یعنی همان نیروی قدرت زندگی کیهانی؛ به گونه ای که حجاب های اولیه انکار،ناباوری و جهل برداشته میشوند و شما میتوانید رابطه مستقیمی را با تمام انرژی موجود که شما همواره داشته اید تجربه کنید؛ چرا که شما در واقع همان انرژی هستید.
همانند تمامی رسوم باستانی (ریکی قدمتی بیش از دو هزار سال دارد) که در آن همسویی صورت می گیرد مانند همسویی های لاماهای تبتی و اساتید بودایی شینگن ، دسترسی به استادی مرتبط با این شیوه ، که تعالیم کلامی و تئوریک و نیز خرد و دانش عملی را از طریق تمرینات و ارتباط با اساتید زنده و حاضر این شیوه کسب نموده اند، ضروریست. زیرا این نکته وجود دارد که همسویی درست و کامل تنها از طریق اساتید ریکی که به طور مستقیم به تعلیمات دکتر میکائو اوسویی مرتبط هستند امکان پذیر است.
برخی از مردم امروزه بر این باورند که دکتر اوسویی حیات مجدد" کوکایی" راهب بوداست که تعلیمات اصلی را آورده است و بعدها توسط دکتر اوسویی تحت عنوان ریکی در قرن هجدهم به مردم ژاپن معرفی گردید.چنانچه این باور درست باشد باز هم تعجبی نخواهد بود که دکتر اوسویی پس از استفاده تعلیمات معنوی و گذراندن بسیاری از فعالیت های مرتبط و هم نوا در تعلیمات بر جای مانده ، این قابلیت را بیابد که به طور مستقیم همسویی ها را دریافت نماید. چراکه در آن زمان هیچ استادی در ژاپن وجود نداشت که همسویی ها را به یاد داشته باشد و اوسویی ناگزیر بود که تمرینات را بدون راهنما به انجام برساند تا زمانی که پرده های انکار و حجاب ها از بین بروند.
به هر حال این از تصمیم و مرحمت دکتر اوسویی بود که همسویی های این تعلیمات و روش باستانی احیاء شد و به زمان آیندگان رسید. همسویی هایی برخواسته از یک موجود خود انگیخته مانند دکتر اوسویی ، که حامل هسته آگاهی برای دیگران است تا بتوانند راحت تر بر پوشش انکار و تردید که باعث ضعف روح و جسم می گردد ، فائق آیند.
این تجربه من است که همواره با خیل عظیم شاگردانی با در خواست همسویی مجدد روبرو بوده ام ،چرا که امروزه با بسیاری از روش هایی که تحت عنوان ریکی با انبوهی از نام های زائد اضافه شده و احتمالاً سمبل های اختراعی و همسویی های مختصرشده و محتوای بسیار اندک روبرو هستيم. لذا اهمیت بسیاری وجود دارد که با استادی ارتباط برقرار گردد که در یکی از زیر شاخه های مستقیم مرتبط با دکتر میکائو اوسویی قرار داشته باشد.
همسویی ها در یک مرحله عملی، قدرت انرژی حیاتی را بالا می برند و کانال ریکی را دوباره فعال و بیدار می کنند که امکان درمان را در هر فرد برای خودش ایجاد می نماید و به صورت منفعتی جانبی این امکان برای درمان دیگران نیز فراهم می گردد. در مرحله اول بیشترین تمرکز بر روی بدن فیزیکی قرار دارد که در نتیجه نرخ ارتعاشی در ابعاد سلولی مضاعف می گردد.هر چه بیشتر این رسوبات و حجاب ها از بین می روند، اغلب اوقات احساس پاکی در بدن و نیز در حالات روحی حاصل می شود.
در مرحله دوم این افزایش ارتعاش و توانمند سازی بیشتر بر روی بدن اتریک یا بدن انرژیک که در بر گیرنده چاکراها یا مراکز دقیق انرژیست متمرکز می گردد. پاکسازی بیشتر در ابعاد فیزیکی و روحی در ورود و همراهی در مرحله حسی صورت می پذیرد. در این همسویی که بعضی اوقات با شکوفایی توانایی های فیزیکی همراه است ، شوق و هیجان زیادی به افراد دست می دهد که باعث درخواست نا بهنگام گذراندن مرحله سوم می گردد. مرحله سوم همسویی چنانچه زود وبدون آمادگی مناسب دریافت شود نه تنها باعث افزایش سطح انرژی نمی گردد بلکه باعث نوعی غرور و نفسانیت می گردد چرا که این مرحله تاکید بر تمرکز بخشیدن به نیرو ها جهت تعالی و پرواز روحانی دارد و امروزه شاهد جهالت و انکار فاحش بسیاری از به اصطلاح اساتید ریکی در این مقوله هستیم . به طور کلی همسویی ها متناسب با میزان تکامل هر فرد بر وی تاثیر می گذارند و هیچگاه بیش از آنچه را که آمادگی آن ایجاد شده دریافت نخواهد شد.همسویی مرحله سوم همسویی است که باید تا زمان مناسب و آمادگی کامل به تعویق بیافتد تا بهترین نتیجه و منفعت حاصل گردد.
نوشته شده توسط ژاله مخزنی
منبع: reikiworld.ir
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خود درمانی با ریکی و مدیتیشن خانوم خانوما 2 1,751 ۱۴-۱-۱۳۹۶ ۰۸:۵۸ عصر
آخرین ارسال: صدیقه
  ریکی چیست؟ mahshad 4 2,970 ۲۴-۱۱-۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ عصر
آخرین ارسال: khanoomkhanooma
  سمبلهای ریکی khatoon 1 2,226 ۶-۶-۱۳۹۳ ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: خانوم خانوما
  صوفی ریکی sufi reiki خانوم خانوما 0 1,139 ۶-۶-۱۳۹۳ ۰۲:۰۶ عصر
آخرین ارسال: خانوم خانوما
  ریکی و جاری شدن انرژی زندگی در بدن maryam 0 964 ۱۷-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ عصر
آخرین ارسال: maryam
  ریکی و جاری شدن انرژی زندگی در بدن maryam 0 978 ۱۷-۵-۱۳۹۳ ۰۹:۱۸ عصر
آخرین ارسال: maryam
  ریکی بر روی سلامت و بهبود خلق و خو maryam 0 1,026 ۱۷-۵-۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: maryam
  تحقق بخشیدن رویاها با ریکی maryam 0 1,231 ۸-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: maryam
  استفاده از مراقبه هنگام شفای ریکی maryam 0 1,213 ۸-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ صبح
آخرین ارسال: maryam
  چگونه سمبلهای ریکی کارمی کنند؟ maryam 0 8,969 ۸-۵-۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ صبح
آخرین ارسال: maryam

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان